Pazar , 23 Temmuz 2017

Sohbetin Ve Muhabbetin Samimi Olduğu Tek Adres

Türkiye’de en çok bulunamayan bir şey söyleyelim size dostluk,arkadaşlık,güven,samimiyet    Biz bunu sanal alemde gerçekleştiriyoruz. Bizimle olan sohbetimize neşe katan herzaman saygıyı hak etmiştir.. Sohbetnaz ‘ da eğlence olur aşk baki kalır dostluk ebedi olur yeterki isteyin..ve sizlere güzel bir müzik keyfi sunuyoruz.

İnsan bazen duygu yüklü ve ruh hali şarkılarına bırakma dönemi yaşar bu anda slow şarkılar olmazsa olmazıdır. O yüzdende hemen sanalsohbet in buluştuğu bu adreste slow şarkılar ve deli dolu insanlarla sohbet etmeye başlamalısınız hala neden duruyorsunuz.

Can sıkıntısına reel de arkadaşlık bağları  zayıf insanların kendini ifade etmekte güçlük  çeken kendilerini anlatabileceği yegane sohbet odalarına sahip bir adrestir.   Sitemizde;  Mevcut Radyo,  Oyun  Kanalı,  Kelime  yarışma,  anlayışlı Oper Admin  ve Sunucu sahiplerimizle Siz Değerli Kullanıcılarımızın hizmetinizdedir.  Yaş şehir cinsiyet  kategorilerden insanlar bulabilir arkadaş olabilirsiniz sizler yeni arkadaslar bulabilir   belkide  sosyal  medyada bile denk getirmediğiniz arkadaşlarınızı bile burada bulabilirsiniz. Bu ortam başka bir dünya başka bir duygu sanal alemde sosyal ağlar da bulunmayacak bulunması en zor olacak duygular düşünceler görüşler saygılar sevgiler var Dil, Din, Irk ayrımı yapmaksızın belirli kurallar dahilinde düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz.  Lütfen bunu yaparken karşınızdakileri asla kırmadan  ve üzmeden  yapınız..

Hakkında admin

7 yorum

 1. Ne konuştuğun değil kiminle konuştuğun önemlidir .. bu sunucuda gerçekten çok kaliteli insanlar var sohbetleri çok güzel ErjequE ile sohbet etmekten çok hoşlanıyorum 🙂

 2. Merhaba 27 yasindayim sohbeti muhabbeti samimi duzgun herkesi bekliyorum

 3. Sanal diyip geçmemek gerek saygı ve dürüstlüğü herkes hak etmeli ki herzaman dost dolu ortamlar baki kalsın umarım saygı ve güzel muhabbetiniz daim olur.. DeeZeR.

 4. Yalnızlığa dayanırım da, bir başınalığa asla.

  Yaşlanmak hoş değil öyle duvarlara baka, baka.

  Bir dost göz arayışıyla.

  Saat tıkırtısıyla…

  Korkmam, geçinip gideriz biz mutlulukla.

  Ama; ‘’Günün aydın, akşamın iyi olsun’’
  diyen biri olmalı.

  Bir telefon sesi çalmalı ara sıra da olsa kulağımda.

  Yoksa, zor değil, hiç zor değil, demli çayı bardakta karıştırıp, bir başına yudumlamak doyasıya.

  Ama; ‘’ Çaya kaç şeker alırsın ? ‘’

  Diye bir ses sormalı ya ara sıra…

 5. Merhaba Yasemin 36 yaşındayım dürüst seviyeli sohbetli beyleri bekliyorum

 6. Sevim 26 yaşındayım sizlerleyim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*