Beni unutma

Beni unutma

Beni unutma

Ağlamayacağım. Hele yarın insanlarla vedalaşırken hiç ağlamayacağım. Hele hele pazar-pazartesi tek
damla yaş düşmeyecek gözümden! Tanrım,uçak biletim yarın gece olsaydı hayat benim için çok daha kolay olabilirdi… Vedalar için gereğinden fazla zamanım var ve bu korkunç bir şey.
Şu son dört günümde sürekli yanımda dolaşıp “Makyajın bozukacak gerizekalı!” Diyecek birine o kadar çok ihtiyacım var ki!
Buraya gelmeden önce korkularım vardı,çekincelerim, mutsuzluklarım; oysa şimdi kozasından yeni çıkmış bir kelebek gibiyim.Gülücüklerim var cebimde,yepyeni dostlarım,güzel anılarım ve ilginç şekilde karşıma çıkan mucizelerim…
Yaşıyorum demek için sadece gülümsemek yeterliymiş bunu anladım ve ben gerçekten yaşadığımı hissediyorum yeniden.
En zoru londrayla vedalaşmak olacak sanırım,İstanbul serseri aşığım,Biga sadık sevgilim, Şevketiye huzurum derken bir de londra çıktı başıma:Mucizem…Gerçi londra bana karşı hep cömert oldu,bütün imkanlarını sundu önüme.Şimdi veda etmek öyle zor ki…
Keşke uçağım gece olsaydı, londrayı koynuma yatırıp uyutsaydım. O rüyalar diyarında mutluyken alnına bir öpücük kondurup usulca terk etseydim bu şehri… Oysa şimdi ikimiz de beraberken birbirimizden kopmamız çok zor olacak.Kalbini herkesden koruyan ben, hiç hesaba katmadım londraya bu kadar alışacağımı. Şimdi yine bir parçam burada kalacak ben giderken. Allahtan kocaman bir kalbim var da hayata kaldığım yerden devam edebiliyorum.
Londra, beni hiç unutma olur mu?
İki yıl önce buraya gelen o küçücük kızı sakın unutma.Onun o küçücük kalbiyle verdiği büyüme savaşını da…
Bu sene buraya gelen bu genç bayanı da unutma. Onun aslında ne kadar cesur olduğunu, her şeye gülüp geçebilecek kadar güçlü olduğunu hep hatırla.
Bu genç bayanın içindeki küçük şımarık kız çocuğunu da unutma ama, en büyük korkusu unutulmak olan, sırf bu yüzden insanlarda bir iz bırakma çabasında olan, sadece başkaları tarafından sevilmek derdinde olan o şımarığı da hep hatırla.
Ve londra, sana nasıl baktığımı asla unutma.
Nasıl gülümsediğimi,
Nasıl şarkılar fısıldadığımı kulağına…
Ve londra, pazartesi günü ikinci kez seni nasıl bırakıp gittiğimi de unutma aşkım.Adım aklında hep bir ses olarak kalsın.
Beni hep hatırla olur mu? Hep güzel olarak hatırla. En güzel anılarının arasına koy, bırak orda tozlanayım ama sakın unutma.

Çünkü ben seni hiç unutmayacağım…

 

 

Sesli Sohbet Girişi

5 Yorum yapılmış "Beni unutma"

 1. Kirmizi demişki 24 Mayıs 17 16:42 

  ⭐?⭐?⭐

 2. Esraaa demişki 26 Mayıs 17 01:44 

  Merhaba iyi geceler ben esra sunucunuz çok hoş olmuş aşkolsun kanalınıza bayildim

 3. Esraaa demişki 26 Mayıs 17 01:44 

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 4. Esraaa demişki 26 Mayıs 17 01:44 

  ?????

 5. Fisne demişki 10 Ağustos 17 01:50 

  Unutma beni sevgilim !

Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

Yorum Yap

* Yayınlanmayacaktır.

Site içi Arama

Popüler Konular

Copyright © 2013 - HasMirc Metro Wordpress Teması

Powered by HasMirc